وب سایت‌های ارتباط جمعی یا همان شبکه های اجتماعی یکی از ارزان‌ترین انواع بازاریابی موجود است، و ROI آن به دنیای کسب‌وکار کمک می‌کند هر روز بیشتر و بیشتر رشد می‌کند. با ادامه مقاله برترین شبکه های اجتماعی برای کسب و کار با ما همراه باشید.

10 شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما

لینکدین

اگر تجارت شما از یک مدل B2B پیروی می کند یا بر اساس عناوین شغلی مصرف کنندگان را هدف قرار می دهد ، در این صورت لینکدین می تواند ابزاری قدرتمند برای شما باشد!

لینکدین ماهانه 303 میلیون کاربر فعال دارد که اکثر آنها در دنیای کار هستند.

از آنجا که لینکدین یک پلتفرم شبکه اجتماعی برای کسب‌وکار در نظر گرفته می‌شود، افراد اغلب اطلاعات دقیق تری در مورد کارفرمایان، موقعیت‌های شغلی، آدرس‌های ایمیل کار و بیش از آنچه در سایر شبکه های اجتماعی که برای استفاده شخصی استفاده می‌شوند را در بر می‌گیرد.

social media sites for business

بستر تبلیغاتی لینکدین از نظر عملکردهای تبلیغاتی به اندازه فیس بوک پیشرفته نیست ، اما میتواند شما را به موقعیت‌های شغلی بسیار بیشتری در مقایسه با فیسبوک برساند.اگر هدف کسب‌وکار شما وابسته به هدف قرار دادن کسب‌وکاری خاص و یا عناوین شغلی تخصصی باشد، این نکته می‌تواند برای شما بسیار حیاتی باشد.

در این شبکه ارزشمند، حرفه‌ای و قدرتمند، هر کس از هر صنف و صنعتی می‌تواند با کمی جستجو، افراد مشابه خود را پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار نماید و با به اشتراک گذاشتن دانش خود و استفاده از تجربیات دیگران، این فضای حرفه‌ای را به خوبی به خدمت بگیرد.

در واقع زمانی که صحبت از برقراری ارتباط با متخصصان به میان می‌آید، جایی بهتر و جامع‌تر از لینکدین نخواهید یافت.

با این تفاصیل، لینکدین را می‌توان یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی در فضای آنلاین به شمار می‌رود.

منبع : lyfemarketing.com
همچنین بخوانید برترین شبکه های اجتماعی برای کسب و کار

پست های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها