وب سایت‌های ارتباط جمعی یا همان شبکه های اجتماعی یکی از ارزان‌ترین انواع بازاریابی موجود است، و ROI آن به دنیای کسب‌وکار کمک می‌کند هر روز بیشتر و بیشتر رشد می‌کند. با ادامه مقاله برترین شبکه های اجتماعی برای کسب و کار با ما همراه باشید.

10 شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما

توییتر

توییتر یکی از سیستم عامل های قدیمی بشکه های اجتماعی است و ماهانه 336 میلیون کاربر فعال توییتر دارد. شما می توانید عکس ها و فیلم ها را به محدودیت کاراکتر ارسال کنید ، اما توییتر بیشتر به دلیل پرورش یافتن در به روزرسانی های بصورت در لحظه یا real-time بودن شناخته شده است. این اپلیکیشن ها با PWA طراحی میشوند .

social media sites for business

توییتر همچنین برای جذب مشتریان بالقوه جدید از طریق استفاده از هشتگ بسیار مناسب است. مشابه اینستاگرام ، می توانید هشتگ را جستجو کنید و پست های دیگران را از طریق آن هشتگ هشتگ را پیدا کنید.

این به این معنی است که شما می‌توانید مشتریان را پیدا کنید که به دنبال چیزی هستند که شرکت شما ارائه می‌کند و برعکس!

به عنوان مثال ، اگر شما یک شرکت کارواش هستید ، به معنای واقعی کلمه می توانید ببینید که افراد بسته به نحوه استفاده از هشتگ در توییت خود در مورد چگونگی نیاز به شستن ماشین خود توییت می کنند. سپس می توانید با تخفیف برای شستشوی اتومبیل خود آنها را توییت کنید و از این طریق فالوور هایی با موضوع کسب و کار خودتان پیدا کنید و تعامل خودتان را با آنها بالا ببرید

ویژگی‌های توییتر

توییتر در مقایسه با دیگر شبکه های اجتماعی دسترسی به مراتب راحت تر و سریع تری دارد و کاربران توییتر در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند با ارسال توییت، آن را میلیون ها کاربر دیگر در سراسر جهان به اشتراک بگذارند.

برخی از ویژگی های توییتر:

1. توییتر به کاربران امکان می‌دهد تا در زمانی کوتاه توییت های جدید بفرستند و آخرین توییت های کاربران دیگر را نیز بخوانند.

2. هریک از پیام‌های توییتر (توییت) محدود به 140 کاراکتر است .

3. کاربران می‌توانند به‌روزرسانی توییت‌ها را از طریق سایت توییتر، پیامک، RSS، ایمیل یا نرم افزار‌های کاربردی ارتباطی بفرستند و دریافت کنند.

4. امکان ارسال انبوه پیامک با اهداف سیاسی، سازماندهی اعتراضات داخلی و ایجاد آشوب در کشورهای هدف

5. امکان ایجاد هویت های مجازی برای پرمخاطب نشان دادن یک موضوع خاص با هدف الغای فضای ذهنی مورد نظر به کاربران

منبع : lyfemarketing.com
همچنین بخوانید برترین شبکه های اجتماعی برای کسب و کار

.

پست های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها