وب سایت‌های ارتباط جمعی یا همان شبکه های اجتماعی یکی از ارزان‌ترین انواع بازاریابی موجود است، و ROI آن به دنیای کسب‌وکار کمک می‌کند هر روز بیشتر و بیشتر رشد می‌کند. با ادامه مقاله برترین شبکه های اجتماعی برای کسب و کار با ما همراه باشید.

10 شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما

اسنپ چت

اسنپ چت برنامه ای است که به کاربران امکان می دهد اسنپ چت (عکس یا فیلم) را مستقیماً به کاربر دیگری یا به استوری خود ارسال کنند.
اسنپ چت که مستقیماً برای کاربر دیگری ارسال می شود فقط یک بار قابل مشاهده است ، اما اسنپ چت در قالب یک استوری (مانند استوری کسب و کار شما) تا 24 ساعت پس از انتشار قابل مشاهده است.

اگر بازار هدف شما عمدتا از جمعیتی جوان تشکیل شده باشد ، اسنپ چت ممکن است یکی از شبکه های اجتماعی موثر برای تجارت برای شما باشد!
اسنپ چت بیش از ۳۵۰ میلیون کاربر فعال ماهانه، و ۲۰۳ میلیون کاربر فعال روزانه در اسنپ چت وجود دارد و ۷۱ درصد از آن کاربران زیر ۳۴ سال سن دارند. به طور کلی تقریبا نیمی از کاربران آن بین ۱۸ تا ۲۴ سال سن دارند.

social media sites for business

اسنپ چت مزیت محتوای بصری اینستاگرام را داراست ، زیرا پست های اسنپ چت برای انتشار باید شامل عکس یا فیلم باشد. در حقیقت ، اسنپ چت روزانه بیش از 10 میلیون بازدید از فیلم دارد. آیا شرکت شما از این بازدیدهای روزانه استفاده می کنند؟
اسنپ چت همچنین گزینه های تبلیغاتی را ارائه می دهد که در آن می توانید برای داشتن اسنپ چت با تعامل بالا در بخش Discovery هزینه پرداخت کنید.

social media sites for business

با ارسال ارگانیک مطالب در در استوری اسنپ چت شرکت خود و پرداخت هزینه برای ارسال اسنپ چت در خبر برتر Top Story و  Discovery شما خروجی مثال زدنی دریافت خواهید کرد . مخاطبان شما ، مطمئناً در یکی پلتفرم های شبکه های اجتماعی که رشد چشمگیری داشته و بسیار جوان است ، به شما اعتماد خواهند کرد و شما به بازار مد نظر خود خواهید رسید!

منبع : lyfemarketing.com
همچنین بخوانید برترین شبکه های اجتماعی برای کسب و کار

پست های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها