قبل از مصاحبۀ کاری این سایت رو ببین: «سالپا» مرجع اطلاعات مصاحبۀ شرکت‌ها

سالپا وبسایتی با شعار همه چیز را همگان می‌دانند و با هدف جمع کردن نظرات مختلف متقاضیان کار از نوع سوالات در مصاحبه‌ها و حال و هوای شرکت‌های ایرانی است که به روند پیدا کردن شغل مناسب تسهیل می‌بخشد، زیرا انتخاب محل کار مناسب کیفیت و رضایت از زندگی را بالا می‌برد.

روند کار این وبسایت به این گونه است که متقاضیان شغل‌ها، زمانی که مصاحبه را انجام می‌دهند، تجربه شخصی خود را در این زمینه به اشتراک می‌گذارند و شرایط استخدام و حقوق و مزایای شرکت مربوطه را ثبت می‌کند تا کاربران دیگر اگر احتمالاً در آن شرکت مصاحبۀ کاری دارند، از این اطلاعات کمال استفاده را ببرند.

این وبسایت شما را از سوالات احتمالی که ممکن است در مصاحبه از شما پرسیده شود آگاه می‌کند تا شما در مصاحبه خود موفق باشید. نکتۀ قابل توجه دیگر این است که اگر لازم بود شما در مصاحبه به زبان انگلیسی صحبت و خود را معرفی کنید، این وبسایت سوالات احتمالی و معرفی را برای شما آماده کرده است.

بهتر است قبل از مراجعه به شرکت برای درخواست کار سری به این وبسایت بزنید و شرایط کار در آنجا را بسنجید و ببینید آیا برای شما کار مناسبی است یا خیر و سپس درخواست کار را به شرکت مذکور ابلاغ نمایید.

بعد از انجام مصاحبه شما هم می‌توانید در این وبسایت تجربه خود را به اطلاع دیگر کاربران برسانید.

در اینجا چند نمونه از شرکت‌هایی که اطلاعات آنها در سایت موجود است را مشاهده می‌کنید:

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
وحیدرضا
وحیدرضا
4 سال قبل

ممنون از پست خوبتون