مهم نیست از چه بستر یا ابزار بازاریابی استفاده می کنید ، ردیابی ، نیازسنجی و تجزیه و تحلیل های پیج اینستاگرام شما کلید درآمد بیشتر در اینستاگرام است.اما در عصر دیجیتالی امروز ، ابزارهای تحلیلی اینستاگرام این کار را انجام میدهند و بسیاری از آنها با قیمت های بالایی همراه هستند.

در اینجا ۱۰ ابزار تجزیه و تحلیل رایگان اینستاگرام آورده شده است که می توانید بصورت رایگان در سال ۲۰۲۰ کار خود را آغاز کنید.

۱- Instagram Insights

Instagram insights ابزاری است که در داخل اینستاگرام قرارداده شده که میتواند بهترین تحلیل ها را درباره تعامل ، بازدید ،فعالیت و جنسیت مخاطبنتان به شما بدهد.

free instagram analytics tool

۲- Hashtagify

Hashtagify ابزاری بهینه و ساده است که به شما امکان تجزیه و تحلیل هشتگ های اینستاگرام را بصورت رایگان می دهد. در حالی که بسیاری از سایت های دیگر این ابزار را بصورت پولی را ارائه می دهند . می توانید از موتور جستجوی پایه به صورت رایگان استفاده کرده و در مورد نحوه استفاده از هشتگ های شما به اطلاعات دسترسی پیدا کنید. این ابزار به شما میگوید که اینفلوئنسر ها دقیقا از چه هشتگ هایی استفاده میکنند و چگونه در مرور زمان فعالیت کرده اند و راجع به اینده عملکرد آنها به شما خواهد داد.

hashtagify instagram analytics tools

۳- Combin

Combin ابزاری برای برنامه ریزی محتوای اینستاگرام شما است که همچنین آمار اینستاگرام را به صورت رایگان ارائه می دهد. آنها یک برنامه پایه ارائه می دهند که به شما امکان می دهد تا استوری ها و پست های اینستاگرام خود را تنظیم کرده و همچنین فعالیت کاربر و رشد مخاطبان را ردیابی کنید.

instagram analytics tool combin

۴- Union Metrics

این ابزار به اندازه سایر موارد کامل نیست ، اما استفاده از آن ساده است و می تواند به شما کمک کند تا در هنگام ارسال ، از چه هشتگ هایی استفاده و چه نوع محتوا برای تمرکز روی آن انتخاب کنید. یک نکته جالب در مورد Union Metrics این است. این “بزرگترین هوادار” شما را به شما می گوید و به شما یادآوری می کند که با آنها را بشناسید و برای آنها محتوا تولید کنید.

۵- Squarelovin

آمار “بدترین زمان برای ارسال” فوق العاده مفید است که یکی از ویژگی های Squarelovin است و همچنین چند ابزار دیگر ارائه می دهد.

این ابزار همچنین به شما کمک می کند عملکرد حساب خود را با گذشت زمان تجزیه کنید و حتی می توانید ببینید که چگونه استفاده از فیلترهای مختلف بر عملکرد پست شما تأثیر می گذارد.
بعنوان یک ابزار رایگان ، کاملاً قوی است. شما می توانید به یک تحلیل ماهانه و تاریخچه ارسال خود بر اساس سالها ، ماه ها ، روزها یا حتی ساعت ها تقسیم کنید.

۶- Socialbakers

اگر فردی بصری باشید ، Socialbakers ممکن است ابزاری برای شما باشد.

آنها مجموعه کاملی از ابزارهای تحلیلی رایگان اینستاگرام را با گزینه هایی ارائه می دهند که به شما در جستجوی تأثیرگذار ، تجزیه و تحلیل هشتگ های اینستاگرام و تقریباً در مورد همه چیز کمک می کنند.

۷- Followers Pro +

این ابزار کلید اصلی مدیریت فالوور ها و اوضاع آنها بصورت رایگان است .
این ابزار به شما کمک می کند تا فالوور جدید و کسانی را که اخیراً شما را آنفالو کرده اند را ردیابی کنید ، و حتی به شما می گوید چه کسی را فالو می کنید که فالوور شما نیست. از آن استفاده کنید تا مشخص کنید چه محتوایی طرفداران را دور می کند یا فالوور هایتان به چه چیز هایی علاقه مندند.

followers pro instagram analytics tool

۸- Pixlee

Pixlee گزارشات هفتگی رایگان را درباره عملکرد حساب تحلیلی اینستاگرام تان به شما می دهد و همچنین به شما کمک می کند تا در تأثیرگذاری بالقوه ای که می توانید برای تبلیغ برند خود استفاده کنید ، شما را راهنمایی کند.

همچنین داده های روزمره قوی وجود دارد که رشد فالوور های شما ، محبوبیت هشتگ و موارد دیگر را نشان می دهد.

۹- Crowdfire

Crowdfire یک سرویس تحلیلی در اینستاگرام است که به شما امکان می دهد تا پست ها را برنامه ریزی و منتشر کنید و همچنین یک پلاگین اختصاصی Chrome برای به اشتراک گذاشتن مقالات ارائه می دهد. همچنین با توجه به اینکه مقالات و تصاویر پیشنهادی نامحدود را با یک برنامه رایگان دریافت می کنید ، ویژگی های محتوای این اابزار نیز بسیار عالی است.
Crowdfire همچنین تجزیه و تحلیل ارائه می دهد ، اگرچه محدودیت یکروزه دارد . با استفاده از پلتفرم آنها ، می توانید تجزیه و تحلیل همان روز را برای مخاطبان و نرخ درگیری پیج خود تجزیه و تحلیل کنید.

crowdfire instagram analytics tool

۱۰- Rival IQ

رقابت در یک نیچ اشباع؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه در برابر رقبای خود سنجش می شوید؟ Rival IQ ابزاری دلپذیر برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام است که به شما امکان می دهد آمار خود را با هر دسته مورد نظر خود در اینستاگرام مقایسه کنید.
با استفاده از این ابزار ، می توانید به نحوه مقایسه آمارهای اینستاگرام خود در گروههایی مانند فعالیت ، تعامل و معیارهای مخاطبان دسترسی پیدا کنید.

rival iq instagram analytics tool

شما میتوانید جهت راه اندازی کمپین و همچنین افزایش فالوور و نرخ ترخ تعامل پیج اینستاگرامی خود با متخصصان کانون تبلیغاتی ایران زمین از طریق این لینک ارتباط برقرار کنید

1 پاسخ

ارسال دیدگاه برای %s