خدمات ایزاکو

بازاریابی

ایزاکو در بازاریابی به‌دنبال آگاهی از برند، افزایش فروش و رونق کسب‌وکار شماست.

بازاریابی، فرآیند ایجاد اشتیاق در مخاطب برای استفاده از محصولات یا خدمات یک برند است. این جریان مستمر با تحقیقات بازار آغاز و با تحلیل رفتار مصرف‌کننده، بهبود سفر مشتری، آگاهی از نیازهای بازارهدف، ایجاد مشتری وفادار و درنتیجه افزایش سهم بازار ادامه پیدا می‌کند. 

تبلیغات و برندینگ

ایجاد تمایز از راه کانال‌های تبلیغاتی مناسب یک برند در فضای آنلاین و آفلاین از خدمات اصلی ایزاکو است.

معرفی کسب‌وکار شما و ایجاد ذهنیت نسبت به یک برند خاص در بین طیف وسیعی از مخاطبان به‌منظور آگاهی از برند، افزایش فروش یا معرفی یک محصول جدید، فعالیت‌هایی هستند که در دسته‌ی تبلیغات و برندینگ جای می‌گیرند.

رسانه‌های محیطی

سال‌هاست هدف ایزاکو در عرصه‌ی تبلیغات محیطی، انتخاب بهترین مکان، برای بهترین مخاطبِ هدف بوده است.

نمی‌توان از تاثیرگذاری بالای تبلیغات محیطی به نسبت سایر رسانه‌های تبلیغاتی صحبتی نکرد. درک و آگاهی از شیوه‌ی درست اجرای تبلیغات محیطی با چاشنی خلاقیت درگام اول، موجب شناساندن برند به مشتری و سپس ایجاد محبوبیت آن در سطح جامعه می‌شود.

طراحی و تدوین

طراحی خلاقانه در فضای محیطی و آنلاین، حضور مشتریان ایزاکو را برای مخاطب، جذاب و دلنشین می‌سازد.

یک طرح تبلیغاتی باید بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پیام موردنظر خود را به مخاطب برساند. یک محتوای ساده، جذاب و نوآورانه، به‌دور از کلیشه می‌تواند نگاه مخاطب را به سمت خودش جلب کند.

مشاوره

ارائه‌ی راهکارهای نوین برای پاگذاشتن در مسیر موفقیت، نتیجه‌ی سال‌ها تلاش، تجربه و تخصص ما در ایزاکو است.

مشاوره در بخش فروش و تبلیغات درواقع هدایت یک برند در مسیر موفقیت است. کارشناسان خبره‌ی حوزه‌ی بازاریابی و فروش با درک و شناخت درست از یک برند، مسیر ورود به بازار را برای شما هموار می‌کنند.

کمپین‌های خلاقانه

فرآیند نمایش یک محصول یا خدمت خاص به‌شکلی نوآورانه و جذاب در کمپین‌های تبلیغاتی را از ایزاکو بخواهید. 

فرآیند برنامه‌ریزی‌شده‌ی نمایش یک برند در فضای چند رسانه‌ای امروز به کمک کمپین‌های تبلیغاتی منسجم و جذابی صورت می‌گیرد که با اهداف مختلفی ازجمله: آگاهی از برند، افزایش فروش و معرفی محصولات فعلی یا جدید طراحی و اجرا می‌شوند.